سفر به کشور آرژانتین

آرژانتین از معدود کشورهای وسیع آمریکای جنوبی است که دیدن آن به هر گردشگر کنجکاوی پیشنهاد می‌شود. این کشور جذاب می‌تواند مقصدی عالی برای مسافران تور آرژانتین باشد که باعث می‌شود تا با خاطراتی خوش به وطن برگردند. آبشارهای ایگواسو، معادن واندا ، پارک ملی ایگواسو، میدان بزرگ و خیابان فلوریدا از جمله مکان‌های زیبایی این کشور است که با قدم زدن و گشت و گذار در آن‌ها خاطراتی خوش را برای خود رقم خواهید شد. اگر فردی ماجراجو هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در منطقه‌ی سن تلمو پرسه بزنید و از معماری اسپانیای آن لذت ببرید. یادتان نرود که دوربین عکاسیتان را هم با خودتان ببرید و بهترین‌ عکس‌ها را ثبت کنید. حتما سری به پارک سوم فوریه هم بزنید و از بیشه زار ها و باغ‌های آن لذت ببرید. خرید سوغات از بومیان آرژانتین را فراموش نکنید. زیرا با این کار هم به آن‌ها در کسب درامد کمک خواهید کرد و هم با گوشه‌ای فرهنگ این کشور به خانه برمی‌گردید و اطرافیان خود را غفلگیر خواهید کرد.  برای رزرو تورهای جهانگردی ملک سلیمان می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و درخواست خود را برای سفر به کشور آرژانتین به صورت آنلاین رزرو نمایید. تیم ما در تلاش است تا خاطره‌ای به یاد ماندنی را در سفر آرژانتین برای شما به ارمغان بیاورد، پس خواسته‌های خود را با کارشناسان تورهای خارجی ما در میان بگذارید.

سفر به کشور آرژانتین

سفر به کشور آرژانتین

مدارک مورد نیاز جهت سفر به کشور آرژانتین ( کپی ها حتما در برگه A4 ) 

1-اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور‌ (امضاء شده). 2-اصل گذرنامه باطل شده (درصورت وجود)

3- فتوکپي گذرنامه از صفحات 1- ويزاهاي کشورهاي اروپايي، آمريکا، استراليا، کانادا، … در 5 سال گذشته.

* به علاوه يکسري فتوکپي از صفحات مشخصات و اعتبار براي بخش فروش.

4- اصل فرم ويزا با امضاء توسط مسافر.* براي همسر همراه در گذرنامه بايد فرم جداگانه پر شود.

* براي فرزندان زير 18 سال همراه در گذرنامه احتياج به فرم جداگانه نمي باشد.

5- تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل).
ذکرنام ونام خانوادگي و سن همسر، فرزندان، پدر،مادر،خواهر و برادران در فرم مشخصات فردي الزمي است.

6- 4 قطعه عکس 4×6 رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو.

7- فتوکپي فارسي و ترجمه رسمي شناسنامه مسافر و همراهان

8- فتوکپي فارسي و ترجمه رسمي گواهي اشتغال به کار، روزنامه رسمي، پروانه کسب اتحاديه، گواهي اشتغال به تحصيل، گواهي بازنشستگي

* در گواهي اشتغال به کار و گواهي اشتغال به تحصيل حتما بايد نام و سمت مسافر و تاريخ مرخصي مطابق با تاريخ تور ذکر شده باشد.
9- پرينت حساب بانکي 3 ماهه گذشته مسافر بامانده حداقل 30 میلیون تومان