تور انفرادی چیست

تور انفرادی چیست؟ تور انفرادی (FIT: Free Independent Traveler) شامل سفرهایی‌ است که شما مقاصدتان را انتخاب می‌کنید. در تمام این سفرها مانند تور انفرادی اروپا، انتخاب وسیله نقلیه و نوع سفر (هوایی، زمینی، ریلی یا جاده‌ای) و انتخاب محل اقامت در اختیار خود شما خواهد بود.

تور انفرادی چیست چه تفاوتی با تورهای گروهی دارد؟

تورهای گروهی، سفر‌هایی با مقاصد مشخص هستند که از قبل برنامه‌ریزی شده‌‌اند و در زمانی خاص اجرا می‌شوند. در تورهای گروهی شما، تمام اعضای شرکت کننده با پروازی مشخص و در هتلی که از قبل به مسافران اعلام شده اقامت دارند و در گشت‌های از پیش تعیین شده شرکت خواهند کرد. علاوه‌بر اینکه در تورهای گروهی امکان ترک تور برای همسفران میسر نیست. اما تورهای انفرادی به پکیجی از سفر شامل اقامت، ویزا و پرواز اطلاق می‌شود که مسافر با سلیقه شخصی و هزینه‌ی مناسب، می‌تواند از این خدمات بهره‌مند شوند. همچنین در تورهای انفرادی مسافران می‌توانند از خدمات دیگری که شرکت ایوار در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد از جمله بیمه مسافرتی، سی آی پی، ترانسفر شهری و اجاره ماشین (با راننده و بدون راننده) جهت تور انفرادی استفاده کنند.

مزایای تورهای انفرادی چیست؟

هزینه: با توجه به نداشتن هزینه‌های مازاد، شما مقدار زیادی از هزینه را صرفه‌جویی خواهید کرد.

مقصد دلخواه: شما می‌توانید مقاصدتان را به دلخواه خود انتخاب کنید و کشور‌ها و شهر‌های مورد علاقه‌تان را در یک سفر بگنجاند.

محل اقامت: با توجه به سلیقه و بودجه خود، می‌توانید محل اقامت خود را از میان طیف وسیعی از هتل‌ها با قیمت و کیفیت‌های متنوع انتخاب کنید.

مشورت و برنامه‌ریزی: در سفر‌های انفرادی، کارشناسان سفر ایوار از لحظه تصمیم‌گیری تا پایان سفر در کنار شما هستند، بنابراین نگران برنامه‌ریزی نباشید.

زمان سفر: شما در هر زمان از سال که بخواهید، می‌توانید برنامه‌ریزی تور های انفرادی خود را انجام دهید.

وسایل نقیله: می‌توانید سفر‌ خود را با هر وسیله‌ نقلیه‌ای که دوست دارد (کشتی کروز، قطار و خودرو و هواپیما) انجام دهید و یا ترکیبی از آن‌ها را تجربه کنید.

استفاده بهینه از زمان: وقت شما در سفر فقط به شما تعلق دارد، پس‌ می‌توانید در هر قسمت از سفر که لذت می‌بردی، وقت بیشتری را سپری کنید و یا سریع‌تر به سراغ جاذبه‌ی بعدی بروید.

آیا در تور انفرادی اروپا می‌توانیم فقط از خدمات ویزا استفاده کنیم؟

متاسفانه خیر. برای استفاده از خدمات ویزا حتما باید از پکیج کامل تورهای انفرادی که شامل پرواز و هتل هست نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید که خدمات ویزا در تورهای انفرادی اروپا از سفارت‌های فرانسه، ایتالیا، اسپانیا اتریش و مجارستان انجام می‌پذیرد.

خدماتی تورهای انفرادی

1. خرید بلیط هواپیما در تمام مسیرهای بین‌المللی و پرواز داخلی کشور‌های مختلف

2. رزرو هتل در سراسر دنیا

3. خدمات ویزای شینگن، کانادا، استرالیا، انگلستان، ژاپن، کره جنوبی، امارات و …

4. ترانسفرهای بین شهری با سیستم ریلی قطار اروپا، کانادا، ژاپن و روسیه

5. رزرو تورهای کشتی‌های تفریحی (کروز) در مسیرهای اروپایی

6. اجاره خودرو (با راننده و بدون راننده) با امکان تحویل در هر شهر و عودت در هر شهر دیگر

7. صدور گواهینامه بین‌المللی رانندگی

8. صدور بیمه مسافرتی حوادث و خدمات درمانی

9. خدمات سی آی پی | رزرو جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی (CIP)