تورهای بهار

در آغاز بهار قیمت بلیط هواپیما، هزینه اقامت در هتل‌ها و نرخ یورو به علت شروع یا اتمام فصول، که گردشگران کمتر به سفر می‌روند ارزان‌تر هستند. در این میان اصلا نگران اخذ ویزای خود نباشید! زیرا که با انتخاب تورهای ترکیبی گروهی، اخذ ویزا بسیار آسان می‌شود! در ادامه به مزایای سفر در بهار، پارامترهای موثر در تعیین قیمت تور اروپا و دیدنی ترین مکان‌های اروپا در بهار می‌پردازیم!

تور بهار اروپا، از محبوب‌ترین زمان‌های سفر!

سفر در بهار از بهترین و مطبوع‌ترین زمان‌های سفر است؛ زیرا که هوا مانند تابستان گرم و آزار دهنده نیست، شهرها نسبت به تابستان بسیار کم ازدحام‌تر هستند. تورهای بهار اروپا مزایای بسیاری دارند که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • تعطیلات نوروز در آغاز بهار قرار دارند و تورهای اروپا از بهترین روش‌های سپری کردن نوروز می‌باشند.
  • نگران تحصیل فرزندان خود نیستید و حداقل 15 روز کامل برای سفر در اختیار دارید.
  • آب و هوا، شرایط جوی و طبیعت در مطبوع‌ترین و زیباترین حالت خود قرار دارد.

به دلیل ازدیاد درخواست مسافران برای سفر، تورهای متعدد گوناگون برگزار می‌شود که قادرید از میان آن‌ها توری ترکیبی شامل سفر به 2 تا 5 کشور شینگن را برگزینید!

spring in europe

آیا هزینه های سفر به اروپا در بهار بیشتر است ؟

بهار، میانه‌ای از شلوغ‌ترین (تابستان) و کم ازدحام‌ترین (زمستان) فصول سال هستند، که در واقع می‌توان توازنی بین قیمت‌ها، آب و هوا و ازدحام گردشگران را در آن‌ها مشاهده کرد. آغاز بهار از بهترین زمان‌های سفر است. چون در میان تغییر فصل‌ها قرار دارد، گردشگران کمتری آن را انتخاب می‌کنند، پس ازدحام کمتر است، هزینه‌های روزانه و نرخ‌های اقامت کمی کم‌تر از نیمه دوم بهار و تابستان است و هوا به نه گرمی تابستان است و نه به سردی زمستان!

تورهای بهار

spring in europe

حل دشواری های سفر به اروپا

سفر به اروپا از بهترین روش‌های تقویت تاریخچه سفر است. این تاریخچه، زمانی که قصد اخذ ویزای کشورهای دیگر و شاید ویزاهایی که اخذ آن‌ها سخت‌تر است را داشته باشید، به کمک شما خواهد آمد. شرایط اخذ ویزا به روابط سیاسی و اقتصادی بین کشور شما و کشور مقصد بستگی دارد. اگر سفر اولی هستید، یا قصد سفر به کشور‌هایی را دارید که با شرایط سخت‌تری ویزا می‌دهند، بهتر است از تورهای ترکیبی گروهی استفاده کنید. تورهای ترکیبی گروهی علاوه بر آنکه شانس موفقیت در اخذ ویزای شما را 20% افزایش می‌دهند، امکان سفر با ویزایی که اخذ آن ساده‌تر است را به شما می‌دهد و پس از گشت و گذار و بازدید از آن کشور، به کشورهای دیگر که تلاش در اخذ ویزای آن داشتید و مقصد اصلی‌تان بوده می‌روید.

تورهای بهار اروپا

spring in europe

چه مواردی در گران یا ارزان بودن تور ها موثر است

اگر تورهای بهار را برای سفر به اروپا انتخاب می‌کنید باید بدانید در صورتی که بازه‌های هوشمندانه‌ای (آغاز بهار) را برای سفر انتخاب کنید، می‌توانید هزینه هایتان را کاهش دهید. بلیط هواپیما، قیمت هتل‌ها، نرخ یورو که در مواقعی مثل شروع یا اتمام فصول که گردشگران کمتر به سفر می‌روند ارزان‌تر هستند. باید در نظر داشت که تورهای گروهی از تورهای انفرادی گران‌تر هستند. داشتن تور لیدر، داشتن ترانسفر فرودگاهی، هزینه‌های گشت و غیره از دلایل گران‌تر بودن تورهای بهار گروهی است. شایان ذکر است که در صورت انتخاب تور انفرادی از موارد بالا محروم خواهید بود و باید خود، مسئولیت آن‌ها را تقبل کنید!

spring in europe

در اروپا بخصوص در فصل بهار از کجا ها دیدن کنیم

از آنجا که همه شما را به دیدن کشورها و شهرهای محبوب توصیه می‌کنند، در این نوشتار به معرفی کشورها و اماکنی که در فصل بهار فوق العاده هستند و کمتر در مورد آن‌ها شنیده‌اید می‌پردازیم:

spring in europe

استاوانگِر، نروژ

از مقاصد محبوب دوچرخه سواران و کوله گردها (کسانی که به ساده ترین شکل و با پای پیاده به ماجراجویی و شناخت مردم می‌روند و تمام وسایلشان را در کوله حمل می‌کنند)در تورهای بهار. به جرات می‌توان ادعا کرد که زیباترین مناظر اروپا در استاوانگر قرار دارند. اگر روحیه‌ی اکتشاف گرانه و ماجراجویی دارید، کفش‌های پیاده روی را به پا کنید و راهی کوه کیراگ شوید، از سواحل بسیاری که در منطقه هست لذت برده، جاذبه‌ی کره‌ی زمین را در صخره‌های کیراگبولتن به چالش بکشید. دست نخورده ترین مناطق اروپا را بگردید و در کلبه‌های چوبی چند صد ساله زندگی کنید و در موزه‌ی باستان شناسی، همه چیز را در مورد وایکینگ‌ها یاد بگیرید!

spring in europe

دوبلین، ایرلند

دوبلین، پایتخت ایرلند، قطعا در روزهای بهاری با برگزاری چندین جشنواره‌ی موسیقی و آشپزی زنده‌تر است. اگر فرصت بازدید از دوبلین در فصل بهار نصیب‌تان شد، حتما به دیدن پارک ققنوس که یکی از زیباترین پارک‌ها در سراسر اروپاست بروید. غذایی که مستقیما از مزرعه تامین می‌شود را در رستوران سرو کنید، از تئاتر لذت ببرید و با بزرگترین شاعران ایرلند آشنا شوید.

spring in europe

سن سباستین، اسپانیا

وقتی پایتان به سن سباستین برسد، متوجه می‌شوید که چیزاهای بسیار بیشتری از ساحل و خورشید برای دیدن وجود دارد. طبیعت زیبای بی‌رقیب، معماری تحسین برانگیز، بافت زیبا محله‌های قدیمی، موج سواری و جشنواره‌های فیلم و موسیقی، همه در تورهای بهار اروپا انتظار شما هستند.

spring in europe

پورتو، پرتغال

پورتو در تمام شب فعال است، از رستوران‌ها تا کلوپ‌ها همگی در شب‌ها پر از جمعیت هستند، رودخانه دورو و جذابیت‌ها و زیبایی‌هایی که پدید آورده است، محله‌ی ریبریا که قدیمی‌ترین محله‌ی پورتوست، پل دیدنی دُم لوئیس و غذا‌های فوق العاده‌ی محلی از جاذبه‌های پورتو در تورهای بهار هستند .